RU

Спроба №3. Визначено проектувальника ЗПС для аеропорту в Дніпрі

10.02.2020, 17:15
Спроба №3. Визначено проектувальника ЗПС для аеропорту в Дніпрі - Фото
Аеропорт Дніпро (фото - adm.dp.gov.ua)

Сьогодні, 10 лютого, тендерний комітет оголосив інститут Укрдорпроект переможцем на розробку проекту та експертизи нової злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту "Дніпропетровськ".

Як повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України, очікувана вартість закупівлі склала 26,5 млн грн із ПДВ. У тендері взяли участь чотири компанії. Пропозиції двох учасників були відхилені замовником через невідповідність документів умовам закупівлі.

Переможцем визнано інститут Укрдорпроект, який запропонував на 1,98 млн грн менше очікуваної вартості закупівлі та тендерна пропозиція якого відповідає технічним вимогам.

"На проектування і будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту "Дніпропетровськ" уже передбачено 1,2 млрд грн. Оновлений аеропорт повинен стати регіональним повітряним хабом і забезпечити зручне авіаційне сполучення", - сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

У міністерстві нагадують, що попередні два тендери на розробку проекту ЗПС не відбулися через неякісно підготовлені учасниками торгів пропозиції. В результаті, замовник не зміг визначити переможця.

Читайте також: Аеропорт у Дніпрі: лоукост, терміни, фактор Коломойського. Інтерв'ю з губернатором

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини