RU

Справа про держреєстри: ГПУ оголосила в розшук двох чиновників

08.10.2013, 16:37
Справа про держреєстри: ГПУ оголосила в розшук двох чиновників - Фото
Фото: ЕРА
Дві людини, які підозрюються в причетності до блокування роботи державних реєстрів, оголошені в розшук. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Генпрокуратура веде процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.5 ст.191 та ч.2 ст.361 Кримінального кодексу України за фактами розтрати майна держпідприємства "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України та несанкціонованого втручання в роботу обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем та комп'ютерних мереж.

Встановлено, що в результаті такого втручання відбулося блокування інформації і порушення встановленого порядку її маршрутизації, що призвело до припинення функціонування 12-ти Державних і Єдиних реєстрів інформаційної мережі Міністерства юстиції.

У ході розслідування на підставі зібраних доказів було підготовлено повідомлення про підозру двом посадовим особам. Оскільки ці особи ухиляються від слідства, вони оголошені в розшук.

Нагадаємо, 1 жовтня було призупинено роботу єдиних і державних реєстрів, які знаходяться у віданні держпідприємства Інформаційний центр Міністерства юстиції. У міністерстві пов'язують проблеми у функціонуванні Єдиних та Державних реєстрів України з результатами аудиту та виявлення причетності ряду бізнесменів та посадових осіб до незаконних дій. Відкрито кримінальне провадження.

За даними Мін'юсту, 7 жовтня станом на 14:00 робота реєстрів була відновлена. Інформація в реєстрах збережена в повному обсязі, доступ до реєстрів здійснюється в установленому законодавством порядку.

Детальніше: Гра на роялті. Хто і навіщо поклав держреєстри
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини