RU

Справа Суркісів і ПриватБанку. Верховний суд призначив дату засідання

13.04.2020, 11:26
Справа Суркісів і ПриватБанку. Верховний суд призначив дату засідання - Фото
Ігор Суркіс (фото: LIGA.net)

Засідання Великої палати Верховного суду за позовом сім'ї Суркісів до ПриватБанку і НБУ відбудеться 27 квітня. Про це LIGA.net повідомив один із учасників процесу з боку держави.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

За його словами, слухання, швидше за все відбудеться, навіть якщо карантин, який буде діяти в Україні до 24 квітня, продовжать. Як уточнив співрозмовник, інформація про перенесення справи на 16 квітня, яку ЗМІ раніше розповсюдили з посиланням на представників ПриватБанку, була неточною.

Від рішення Великої палати Верховного суду у справі Суркісів залежить велика частина інших процесів навколо націоналізації ПриватБанку. Зокрема, воно визначить, чи можуть українські суди самостійно визначати ступінь пов'язаності окремих клієнтів ПриватБанку з екс-власниками Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим.

Читайте також: Справа Суркісів: чому позов на мільярд може вирішити долю ПриватБанку

  • Сім'я Суркісів домагається в українських судах скасування рішення про визнання їх пов'язаними з банком особами. НБУ вказував, що Ігор Суркіс і екс-власник банку Ігор Коломойський - акціонери телеканалу "1+1", що свідчить про зв'язок Суркісів з ПриватБанком.
  • У Ігоря Суркіса в ПриватБанку на рахунку було 151 млн грн, у Поліни Ковалик (дружини Григорія Суркіса) - 514,1 млн грн, Григорія Суркіса - 163,1 млн грн, Марини Суркіс (дочка Ігоря Суркіса) - 174,5 млн грн, Рахміля Суркіса (батько братів Суркісів) - 44,8 млн грн. В рамках виконання судів нижчих інстанцій Приват погасив за рахунок більшої частини цих коштів зобов'язання Суркісів перед банком.
  • Сьогодні об 11:30 відбудеться слухання в Київському апеляційному суді у справі про стягнення з ПриватБанку $250 млн на користь ряду офшорних компаній, пов'язаних із Суркісами.

Читайте російською: Дело Суркисов и ПриватБанка. Верховный суд назначил дату заседания

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини