RU

Справа ПриватБанку. Що нового ми дізналися з рішення суду Лондона

16.10.2019, 11:34
Справа ПриватБанку. Що нового ми дізналися з рішення суду Лондона - Фото
Фото: depositphotos.com

Ігор Коломойський  і  Геннадій Боголюбов  програли  апеляцію у справі ПриватБанку в суді Лондона, тепер питання буде розглядатися по суті і, що головне, гарантовано в Великобританії. Про це йдеться в матеріалі: ПриватБанк перемагає Коломойського в Лондоні. Три аргументи суду і три сценарії майбутнього.

Всі деталі слухань детально викладені на 75 сторінках тексту рішення. На відміну від першої інстанції, де діяв один суддя, в апеляції "працювали" троє суддів. Своїм рішенням вони закріпили три ключових обставини "справи ПриватБанку":

1. Процес повинен залишатися в Лондоні, арешт активів зберігається. Основний аргумент судді першої інстанції - справа ПриватБанку набагато ширша, ніж операції з шістьма британськими компаніями, на яких концентруються юристи держбанку. Самих адвокатів суд запідозрив в тому, що вони штучно побудували свої докази навколо саме цих фірм, хоча в історії про передбачуване шахрайство в банку було набагато більше компаній-фігурантів (близько 200) [...].

2. Шахрайство, швидше за все, було. Апеляційний суд не виносив жодних характеристик процесів, описаним в доказах сторін. Його ключова позиція - обставини повинні бути встановлені в розгляді по суті. Судді встановили, що у ПриватБанку є кілька "добре доведених" (good arguable) епізодів, які можуть вказувати на шахрайство [...].

3. Претензії ПриватБанку - вже $3 млрд. Суддя першої інстанції погодився, що у Привата є переконливі докази щодо епізодів можливого шахрайства тільки на $515 млн, решту претензії він назвав "безнадійними" [...].

Детальніше читайте тут.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини