RU

Справа ПриватБанку: НБУ відреагував на інформацію про "державну зраду" Рожкової

24.03.2021, 14:43
Справа ПриватБанку: НБУ відреагував на інформацію про
Катерина Рожкова (Фото: Юлія Березовська/пресцентр НБУ)

Службове розслідування за forensic-аудитом у справі ПриватБанку, результати якого були оприлюднені в січні 2018 року, ніколи не ініціювалося і не проводилося в Національному банку. Про це LIGA.net повідомили в пресслужбі НБУ, коментуючи інформацію про розслідування дій першої заступниці голови НБУ Катерини Рожкової під час націоналізації ПриватБанку.

При цьому в НБУ підтвердили, що ведеться внутрішнє розслідування щодо закупівель послуг Нацбанком. У пресслужбі не уточнили, чи стосується воно співпраці з компанією Kroll, консалтинговою фірмою AlixPartners, а також юридичними фірмами Hogan Lovells і Asters у справі про виведення з ПриватБанку $5,5 млрд до його націоналізації.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Національним банком України на підставі отриманого повідомлення про наявні, на думку заявника, порушення чинного законодавства і нормативно-правових та розпорядчих актів Національного банку України в сфері державних закупівель юридичних послуг у 2018 році, проводиться службове розслідування в установленому порядку", – сказано в повідомленні.

В НБУ наголосили, що на даному етапі службового розслідування "проводиться оцінка дотримання всіх необхідних внутрішніх процедур і законодавства України всіма працівниками Національного банку України, відповідальними за закупівлю послуги, підписання договору з постачальниками послуг і за контроль виконання укладеного договору".

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский, Сергей Шевчук
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини