RU

Справа ПриватБанку: Коломойський не зміг заблокувати роботу консультантів НБУ

12.06.2020, 15:24
Справа ПриватБанку: Коломойський не зміг заблокувати роботу консультантів НБУ - Фото
Ігор Коломойський (Фото: Юрій Смірнов/LIGA.net)

Солом'янський районний суд Києва 9 червня залишив без розгляду позов Ігоря Коломойського до НБУ, ПриватБанку і Міністерства фінансів. Колишньому акціонеру Приватбанку Ігорю Коломойському не вдалося заблокувати роботу юридичних радників і консультантів, повідомляє прес-служба НБУ.

Він намагався визнати недійсними і розірвати укладені договори з компаніями Kroll, AlixPartners, Hogan Lovells, Астерс.

Як відзначили в НБУ, суд залишив без розгляду поданий у грудні 2017 року Коломойським позов через ненадання ним обґрунтувань позовних вимог.

"Ми вітаємо рішення суду. Вважаємо неприпустимим створення перешкод для розслідування подій, що призвели до багатомільярдної нестачі капіталу ПриватБанку і додаткових витрат для держави на суму понад 155 млрд грн", - прокоментував рішення суду начальник управління претензійно-позовної роботи Юридичного департаменту НБУ Віктор Григорчук.

  • Держава долучила ці компанії до фінансового розслідування діяльності колишніх власників Приватбанку. Також юридичні радники супроводжують судові процеси щодо націоналізації банку в Україні та за кордоном.
  • На початку 2018 року міжнародна компанія Kroll, яка проводила судовий аудит (forensic audit) ПриватБанку підтвердила, що банк був об'єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій як мінімум протягом десяти років до націоналізації, що призвело до нанесення банку збитків щонайменше в розмірі $5, 5 млрд. Коломойский називав ці звинувачення "фейком".

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини