RU

Справа ПриватБанку. Глава Ради НБУ закликає сторони до діалогу

21.01.2020, 18:00
Справа ПриватБанку. Глава Ради НБУ закликає сторони до діалогу - Фото
Богдан Данилишин ( Фото: Юлія Березовська/прес-центр НБУ)

Глава Ради Національного банку (НБУ) Богдан Данилишин закликав державу і колишніх власників ПриватБанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова до конструктивного діалогу в питанні націоналізації банку. Про це він сказав в інтерв'ю Главкому.

Данилишин зазначив, що судові витрати держави від судів із Коломойським ростуть. Тільки Нацбанк витратив на суди щодо націоналізації близько 1 млрд грн, каже глава Ради.

"Це питання або судових рішень або інших процедур: усе залежить від того, що він (Ігор Коломойський - ред.) запропонує державі, і яку тактику оберуть нинішні власники банку... І чи потрібен йому ПриватБанк? Можливо, більше потрібно захистити свою ділову репутацію? Але це питання до Ігоря Валерійовича", - сказав він.

Данилишин додав, що держава зможе продати ПриватБанк тільки після завершення всіх судових процесів, а це - три-п'ять років, якщо жодна зі сторін не ініціює мирову угоду.

Він також зазначив, що колишніх власників Привату бачив усього раз у житті.

"Не буду їх захищати. Вони самі здатні себе захистити. Вони в тих умовах (до 2014 року - ред.) діяли так, як усі інші керівники банків, бізнесмени. Навіть більш ініціативно, інноваційно і перспективно", - говорить глава Ради НБУ.

На його думку, висловлювання, що "хтось діє в інтересах Коломойського" формуються, можливо, деякими членами нинішнього правління НБУ й точно особами з їх оточення.

"Якщо я критикую (правління НБУ - ред.) - то я  агент Коломойського? І всі, хто критикує НБУ, це теж агенти Коломойського? А мільйони ошуканих вкладників банків, які були ліквідовані... - це теж агенти Коломойського?" - запитує Данилишин.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини