RU

Справа ПриватБанку: Дубілет і Яценко вийшли із засновників Monobank

26.02.2021, 13:07
Справа ПриватБанку: Дубілет і Яценко вийшли із засновників Monobank - Фото
Олександр Дубілет (Фото: gorod.dp.ua)

Співзасновники компанії Фінтех Бенд, яка спільно з Універсал Банком займається розвитком проєкту Monobank, Олександр Дубілет та Володимир Яценко 23 лютого вийшли зі складу бенефіціарів власників компанії.

Про це свідчать дані з реєстру юридичних осіб Міністерства юстиції.

Новими бенефіціарами стали Олексій Дубілет і Євгенія Кривенко, зміна сталася 23 лютого, про що відомо з даних інформаційної системи Contragent. Їм перейшли частки Олександра Дубілета і Володимира Яценка – 33,74% і 17,18% відповідно.

Інші бенефіціари зберегли свою участь у Фінтех Бенд: Олегу Гороховському, Михайлу Рогальському і Людмилі Шмальченко належить по 17,18%, Вадиму Ковальову – 4,91%.

  • 22 лютого НАБУ затримало Яценка і вручило йому підозру у справі про розтрату коштів ПриватБанку. Наступного дня стало відомо, що підозрюваним у цій справі виступає також Олександр Дубілет. До націоналізації банку в 2016 вони займали посади першого заступника голови правління та голови правління Привату. Гороховський, Шмальченко і Ковальов були членами правління банку.
Monobank – спільний проєкт Універсал Банку Сергія Тігіпка і команди Fintech Band, яку створили колишні топменеджери ПриватБанку Дмитро Дубілет, Олег Гороховський і Михайло Рогальський. Позиціонує себе як перший в Україні мобільний банк без відділень.

Сергей Шевчук
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини