RU

Справа на $600 млн. Суд Ізраїлю відхилив скаргу ізраїльського банку проти ПриватБанку

30.03.2021, 13:25
Справа на $600 млн. Суд Ізраїлю відхилив скаргу ізраїльського банку проти ПриватБанку - Фото
Фото: depositphotos.com

Верховний суд Ізраїлю 26 березня відмовив у задоволенні апеляційної скарги Ізраїльського Банку Дисконт (ІБД) і підтвердив право ПриватБанку на публічний розгляд справи судом по суті в повному обсязі. Про це заявили в пресслужбі банку.

"Своїм рішенням Верховний суд Ізраїлю залишив без змін рішення Окружного суду, згідно з яким позов ПриватБанку до ІБД повинен розглядатися в повному обсязі і не повинен бути відхилений або зупинений, попри те, що вимагав ИБД", – йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

ПриватБанк задоволений тим, що, відхиливши апеляційну скаргу ІБД, ізраїльський суд в черговий раз отримав рішення на свою користь, чим визнав важливість розгляду позову Банку без невиправданих затримок і без прив'язки до інших справ за його позовами, які перебувають на вирішенні судів Англії та США, які стосуються інших збитків, понесених ПриватБанком в зв'язку з іншими шахрайськими схемами, чим ті, щодо яких було подано позов в Ізраїлі.

Тепер ІБД зобов'язаний подати заперечення проти позову ПриватБанку, чого він досі намагався уникнути, і подати пояснення, що сталося з незаконно виведеними з ПриватБанку засобами в розмірі понад $600 млн після їх перерахування на банківський рахунок в ІБД.

У Банку переконані, що ІБД, колишнім власникам і іншим відповідачам у справі доведеться відповісти за скоєне перед ізраїльським судом, масштаб їх шахрайських дій стане відомим широкому загалу, а ПриватБанк отримає відповідне фінансове відшкодування.

  • 18 грудня 2019 року Приватбанк звернувся до Окружного суду м. Тель-Авів з позовом до Ігоря КоломойськогоГеннадія Боголюбова, одного з найбільших банків Ізраїлю – Ізраїльського Банку Дисконт та інших відповідачів. Позов стосується заявленої схеми привласнення коштів в розмірі не менше $600 млн, які були незаконно виведені з ПриватБанку в період з 2007 по 2011 роки і розміщені на банківському рахунку в ІБД.
  • Окружний суд міста Тель-Авіва 7 грудня відмовив у задоволенні клопотання Israel Discount Bank (ІБД).

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини