RU

Справа на $600 млн. Ізраїльський суд став на сторону Привату в суперечці з банком Ізраїлю

09.12.2020, 13:25
Справа на $600 млн. Ізраїльський суд став на сторону Привату в суперечці з банком Ізраїлю - Фото
Фото: depositphotos.com

Окружний суд міста Тель-Авів 7 грудня відмовив у задоволенні клопотання Israel Discount Bank (ІБД) про відхилення або призупинення розгляду позову ПриватБанку проти ексвласників банку щодо схеми привласнення $600 млн і постановив, що позовні вимоги до ІБД повинні стати предметом повноцінного судового розгляду. Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

"ПриватБанк задоволений, що ізраїльський суд виніс рішення на його користь, відхиливши клопотання ІБД, і визнав важливість розгляду позову ПриватБанку без невиправданих затримок і без прив'язки до проваджень в Англії і США, що стосуються інших збитків, понесених ПриватБанком через шахрайські схеми, відмінні від тих, за якими був поданий позов в Ізраїлі", – повідомили в банку.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Тепер, як пише пресслужба ПриватБанку, ІБД зобов'язаний подати заперечення проти позову ПриватБанку, чого він досі намагався уникнути, і надати пояснення щодо подій і обставин, які призвели до незаконного виведення з ПриватБанку більше $600 млн.

"ПриватБанк продовжує докладати всіх зусиль для забезпечення відшкодування збитків, завданих його колишніми власниками в результаті реалізації широкомасштабних шахрайських схем протягом багатьох років до націоналізації ПриватБанку", – додали в банку.

  • 18 грудня 2019 року ПриватБанк подав позов проти своїх колишніх власників і інших відповідачів до Окружного суду м. Тель-Авів, щодо схеми привласнення $600 млн, які були незаконно виведені з ПриватБанку з 2007 – 2011 року і розміщені на банківському рахунку в одному з найбільших банків Ізраїлю – Israel Discount Bank.
  • ПриватБанк звернувся до ІБД з позовом як до одного із співвідповідачів в Ізраїлі, в зв'язку з незаконним привласненням грошей ПриватБанку.
  • ІБД звернувся до ізраїльського суду з клопотанням про відхилення позову або призупинення його розгляду до прийняття рішень у справах за позовами, поданими ПриватБанком в Англії і США. Ізраїльської суд заслухав обґрунтовані заперечення ПриватБанку проти зазначеного клопотання в липні 2020 року.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини