RU

Справа Медведчука. Росія ліквідує компанію з "правом" на видобуток газу в Криму – Схеми

14.05.2021, 19:08
Справа Медведчука. Росія ліквідує компанію з
Віктор Медведчук (Фото: ЕРА)

У Росії почали ліквідацію ТОВ "Нові проєкти", що має "ліцензію" на видобуток нафти і газу на причорноморському шельфі Чорного моря в окупованому Росією Криму. СБУ і Генпрокуратура пов'язують її з народним депутатом від  ОПЗЖ Віктором Медведчуком, якого підозрюють у зраді,  повідомляють журналісти програми Схеми.

Процес ліквідації компанії почали 12 травня, в день коли Медведчук з'явився в Генпрокуратуру для ознайомлення з підозрою. Підстава для початку ліквідації – недостовірність даних компанії. Журналісти підозрюють, що ця підстава з'явилася "заднім" числом.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

"У виписці на компанію на 14 травня 2021-го існує запис №19 від жовтня 2020 року про те, що інспектори Федеральної податкової служби РФ встановили певну недостовірність даних. Якщо брати виписку на компанію на початок травня – в ній відсутній запис №19. Це може вказувати на те, що їх внесли заднім числом", – повідомляють Схеми.

Водночас у компанії діючою залишається ліцензія на геологічне вивчення, розвідку і видобуток корисних копалин до 2046 року.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини