RU

Справа Дельта Банку. Екс-керівництву змінили підозру

24.12.2019, 10:28
Справа Дельта Банку. Екс-керівництву змінили підозру - Фото
Фото: Дельта Банк

Колишньому керівництву Дельта Банку повідомили про підозру в розкраданні 4,4 млрд грн, що призвело до визнання банку неплатоспроможним. Про це повідомляє Департамент кіберполіції Національної поліції України.

Підозри оголошені колишньому голові ради директорів банку, заступнику начальника департаменту корпоративного бізнесу та директору неназваної компанії.

За версією слідства, співробітники Дельта Банку протягом 2012-2015 років видали ряд кредитів підконтрольній фіктивній компанії. Гроші перераховувалися на підставі фіктивних договорів на рахунки підконтрольних офшорних компаній.

Щоб приховати незаконну оборудку, підозрювані втрутилися в роботу міжнародної платіжної системи і вносили неправдиві відомості в автоматизовану банківську систему, відзначають в кіберполіції.

  • Дельта Банк був віднесений до категорії неплатоспроможних в березні 2015 року, його ліквідацію продовжили до жовтня 2020 року. Інформацію про махінації на 4,5 млрд грн правоохоронцям передав Фонд гарантування вкладів. Фонд хоче відсудити у керівництва і екс-власника Дельта Банку Миколи Лагуна близько 20 млрд грн.
  • У 2017 році Генпрокуратура вручила підозру колишньому керівництву банку в розкраданні 1,7 млрд грн.

Читайте російською: Дело Дельта Банка. Экс-руководству изменили подозрение

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини