RU

Спортмастер продовжує працювати в Україні, попри санкції Зеленського

22.02.2021, 16:58
Спортмастер продовжує працювати в Україні, попри санкції Зеленського - Фото
Магазин Спортмастер (скриншот з відео з офіційного сайту)

Мережа спортивних магазинів Спортмастер продовжує роботу в Україні "виключно в правовому полі". Про це заявила СЕО Спортмастер Україна Людмила Книш, передає Інтерфакс-Україна.

Книш заявила, що компанія вважає включення до списку санкцій материнської компанії ритейлера Sportmaster Operation Pte.Ltd неаргументованим і безпідставним.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Прецедент про включення Sportmaster Operation Pte.Ltd до списку санкцій є неаргументованим і безпідставним, викликає багато питань, відповіді на які поки не можуть дати навіть провідні юристи України. Всі ці роки компанія "Спортмастер Україна" вела і веде самостійний, незалежний, чесний, відкритий бізнес, заснований суворо на дотриманні законів України, встановлених правил і кодексу бізнесу, залишаючись поза політикою", – повідомила СЕО компанії.

За словами Книш, на сьогоднішній день немає приводів і підстав для обмеження господарської діяльності компанії, тому магазини Спортмастер продовжують роботу. Вона зазначила, що одним із пріоритетів компанії є збереження робочих місць працівників близько 1500.

За даними Єдиного держреєстру юросіб, ФОП і громадських формувань, засновниками ТОВ "Спортмастер-Україна" є дві сінгапурські компанії: Sportmaster Operations Pte. Ltd (з часткою 99%) і Sport & Fashion Management Pte. Ltd (з часткою в 1%). Однак по суті Спортмастер є російською компанією роздрібної торгівлі спортивними товарами, головний офіс якої знаходиться в Москві.
Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини