RU

Списання та відстрочка податків. Рада змінила Податковий кодекс для підтримки бізнесу

04.12.2020, 13:22
Списання та відстрочка податків. Рада змінила Податковий кодекс для підтримки бізнесу - Фото
Ілюстративне фото: depositphotos.com

Верховна Рада внесла низку змін до Податкового кодексу для підтримки українського бізнесу на час карантину. Парламентарії прийняли за основу і в цілому президентський законопроєкт №4430. "За" проголосували 302 нардепи.

Нардепи також підтримали рішення про негайне підписання законопроєкту спікером  Дмитром Разумковым. За це проголосувало 305 депутатів.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Законопроєкт пропонує:

- Списати податковий борг платників податків, якщо сукупний розмір боргу не перевищує 3060 грн, і він не погашений станом на 1 листопада 2020 року.

- До 29 грудня 2021 року відстрочити погашення податкового боргу платників податків – фізичних осіб, в тому числі самозайнятих осіб, що не перевищує 6800 грн.

- Списати пені та штрафні санкції в разі сплати податкового боргу за основним платежем протягом 6 місяців з дня набрання чинності цим законом.

- Збільшити поріг обсягу податкового боргу для застосування заходів по його стягненню до 3060 грн.

- не обкладати ПДФО і податком на прибуток підприємств доходи (матеріальну допомогу, компенсації), отримані відповідно до закону про соцпідтримку застрахованих осіб і суб'єктів господарювання на період карантину через коронавірус.

- Звільняються від сплати ЄСВ платники єдиного податку першої групи за періоди з 1 грудня 2020 року по 31 травня 2021 за себе. Цей період буде включаються до страхового стажу.


Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини