Спірний газ: наглядова рада Укрнафти схвалила продовження мирової з Нафтогазом

10.04.2020, 12:46
Спірний газ: наглядова рада Укрнафти схвалила продовження мирової з Нафтогазом - Фото
Фото: прес-служба Укртрансгазу

Наглядова рада ПАТ "Укрнафта" погодила продовження до 1 серпня 2020 року виконання з НАК "Нафтогаз України" договору купівлі-продажу природного газу обсягом 2 млрд 061,805 млн куб. м у підземних сховищах газу (ПСГ), повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням Укрнафти в системі розкриття інформації НКЦПФР, це рішення наглядова рада компанії ухвалила на засіданні 9 квітня.

Укрнафті дозволили укласти додаткову угоду з Нафтогазом до договору від 14.03.2020 №14/43/20. Вона змінює умови договору щодо продовження термінів виконання умов договору до 1 серпня 2020 року.

У засіданні взяли участь всі 11 членів ради, рішення підтримали шість, утрималися - двоє. Ще троє в особі Юрія Вітренка, Ярослава Теклюка і Поліни Загнітко не взяли участі в голосуванні як представники сторони договору Нафтогазу.

Читайте також: Мир за 30 млрд грн. Навіщо Нафтогаз хоче погасити борги Коломойського в Укрнафті. Розбір

Спірні обсяги газу - це газ, який Укрнафта протягом 2006-2012 років добувала і передавала до газотранспортної системи - Укртрансгазу. Нафтогаз використовував цей газ для потреб населення і вважав, що повинен заплатити Укрнафті за нього за ціною як для населення. Укрнафта наполягала на ринковій ціні. Компанії судилися протягом шести років, але в 2014 році Верховний суд став на сторону Укрнафти і прийняв остаточне рішення про те, що за Укрнафтою повинні бути визнані спірні обсяги газу, видобуті в 2006 році. Щодо пізніших періодів Укрнафта отримала проміжні перемоги, але остаточного рішення немає.

Читайте російською: Спорный газ: набсовет Укрнафты одобрил продление мировой с Нафтогазом

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского