RU

Спеціалісти стверджують: Україна технічно не може красти газ у Росії

13.01.2009, 08:59

Керівництво української газовимірювальної станції "Дроздовичі" (Львівська область) стверджує, що на сучасному рівні обслуговування станції крадіжка газу є неможливою. "Це неможливо зробити технічно, оскільки все фіксується в автоматичному режимі, та й ніяких сховищ для зберігання цього газу немає", - каже керівник станції Ярослав Курило.

Раніше офіційний представник "Газпрому" Сергій Купріянов заявив, що з вини української сторони європейські споживачі недоотримали 50 мільйонів кубометрів газу. Як уточнив С.Купріянов, з цієї кількості "вкрадено" 25 мільйонів, ще 25 мільйонів кубометрів "Нафтогаз України" не передав дочірньому підприємству "Газпрому" "Росукренерго" для експортних операцій.

У свою чергу, голова правління НАК "Нафтогаз України" Олег Дубина спростував заяви Російської Федерації про те, що Україна краде російський газ. "Заяви Медведєва про те, що ми перекрили всі виходи в Європу, я вважаю, що вони неправильні. Про те, що Україна краде газ, я вважаю, що це не правда", - заявив О.Дубина на недавньому брифінгу.

О. Дубина також повідомив, що на сьогодні Україна щодня споживає 260 млн. куб. метрів газу. З них 200 підіймається зі сховищ, а 60 млн. куб. метрів - газ власного видобування. О.Дубина наголосив, що з "труби" Україна газ не бере.

Про останні події читайте у статті "Україна-Росія: тримай газову кишеню ширше" >>>
Про зіпсовану репутацію України і Росії читайте у статті "Україні і Росії "світить" газова стаття">>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини