RU

Спад в Росії вдарив по економіці Таджикистану

07.11.2014, 18:39
Спад в Росії вдарив по економіці Таджикистану - Фото
Фото: ЕРА
Негативний вплив економічного спаду в Росії на економіку Таджикистану може стати найсерйознішим за масштабами серед країн Центральної Азії. Про це заявили експерти Світового банку.

За даними СБ, які наводяться в новій доповіді банку "Таджикистан: уповільнене зростання, зростаючі ризики", зниження російського ВВП на один процентний пункт призведе до скорочення зростання таджицької економіки на такий же показник.

У першому півріччі 2014 року грошові перекази від мігрантів, що працюють в Росії, скоротилися, за оцінкою СБ, на два відсотки. Це вже відбилося на діловій активності в Таджикистані.

"Ми бачимо падіння споживання. Зокрема, сповільнюється оборот роздрібної торгівлі. Негативний вплив відчувається в сфері громадського харчування та побутових послуг", - каже Марина Баканова, старший економіст представництва Світового банку в Таджикистані. Вона вважає, що падіння може продовжитися і в найближчі місяці.

Джерело: Російська служба Бі-бі-сі

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини