RU

SpaceX разом із Firefly Макса Полякова доставлять прилади NASA на Місяць у 2023 році

20.05.2021, 18:29
SpaceX разом із Firefly Макса Полякова доставлять прилади NASA на Місяць у 2023 році - Фото
Зображення: Firefly Aerospace

Компанія українського бізнесмена Макса Полякова Firefly Aerospace підписала контракт зі SpaceX на доставку посадкового модуля Blue Ghost на Місяць у 2023 році. Модуль доставить 10 наукових приладів NASA на поверхню Місяця в рамках програми "Артеміда", йдеться в пресрелізі.

Blue Ghost вирушить до Місяця на ракеті Falcon 9, одній із найбільш вантажопідйомних ракет на ринку, що дозволить здійснити переліт із мінімальним використанням двигунів Blue Ghost, давши можливість посадковому модулю доставити понад 150 кг корисного навантаження на поверхню Місяця.

"Це дуже важлива місія, над якою працюють найкращі голови і найбільш легендарні компанії у сфері космосу. Подібна кооперація матиме велике значення для подальшого розвитку всього людства", – прокоментував Макс Поляков, голова Firefly Aerospace.

  • Firefly отримала контракт від NASA на доставлення наукового обладнання на Місяць у лютому 2021 року. Від того моменту команда інженерів розробляє і тестує сам модуль і систему навігації. Роботи проходять на території заводу Firefly в Техасі, США.
  • Крім того, NASA обрало Firefly Aerospace для розробки космічного тягача.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram:  тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини