Спільна програма Adizes Graduate School та Бізнес-школи МІМ-Київ p

23.03.2017, 11:00
Спільна програма Adizes Graduate School та Бізнес-школи МІМ-Київ - Фото
1e7acba75279c9811a7e54f0c3a7bca9.jpg

На правах реклами

Немає нічого більш постійного, ніж зміни. Як у житті, так і бізнес-середовищі. Організація повинна постійно реагувати на нові виклики і впроваджувати зміни на користь компанії і її співробітників.

Як знайти нові можливості в розвитку компанії? Як розробити стратегію змін в компанії? Як впровадити ці зміни максимально ефективно і без опору? - відповіді на ці питання допоможе знайти програма «Управління змінами», спільний навчальний проект МІМ-Київ і американської Adizes Graduate School.

В основі програми - методологія Іцхака Адізеса, яка полягає в комплексному погляді на те, що відбувається в суспільстві і організаціях. Організація тут розглядається як живий організм, у якого існують свої цикли розвитку. На програмі слухачі отримають інструментарій, за допомогою якого зможуть провести діагностику компанії: на якому етапі життєвого циклу знаходиться організація, що з нею відбувається і як вибудувати правильну систему змін для того, щоб організація розвивалася.

Міжнародну оцінку щодо впровадження та управління змінами на навчальному курсі дасть ректор Adizes Graduate School Віргініюс Кудротас, ключовий викладач програми. «Щоб керувати змінами – недостатньо класичного розуміння менеджменту. Ми повинні дивитися комплексно на те, що відбувається в нашому світі. Методологія Адізеса - допомагає менеджерам зрозуміти організацію, людей в організації, їхні сильні сторони, структуру організації, а також створити унікальну і конкурентоспроможну місію. Все це ми будемо розглядати з учасниками програми в МІМ-Київ», - Віргініюс Кундротас.

Програма «Управління змінами» складається з трьох модулів, кожен тривалістю три дні. Такий формат навчання буде максимально зручним і для представників регіонів. Перерва між модулями в півтора місяці дасть можливість впровадити і протестувати нові інструменти на практиці у своїй організації. По закінченню навчання слухачі отримають сертифікат від МІМ-Київ і Adizes Graduate School (США).

Старт: 31 марта

Реєстрація: http://changes.mim.kiev.ua/

Вартість програми: 54 000 грн.

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном (044) 585-02-85.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина