RU

СОТ заявила про історичне падіння світової торгівлі

19.08.2020, 16:00
СОТ заявила про історичне падіння світової торгівлі - Фото
Фото: wto.org

Барометр світової торгівлі досяг рекордного мінімуму в 84,5 пункту через історичне падіння світової торгівлі товарами в другому кварталі 2020 року, повідомляється в релізі Світової організації торгівлі (СОТ).

Це значення - найнижче за весь час відстеження з 2007 року. Падіння знаходиться на одному рівні з піком фінансової кризи 2008-2009 років. У минулому році цей показник становив 104,1 пункту.

У найглибшій депресії знаходяться автовиробництво, контейнерні та авіа перевезення. Незважаючи на історичні падіння, деякі сфери - наприклад, експортні замовлення - почали стабілізуватися.

"Додаткові індикатори вказують на часткове зростання світової торгівлі і виробництва в третьому кварталі, але сила будь-якого такого відновлення залишається досить невизначеною: не можна виключати L-образну, а не V-образну траєкторію", - констатують аналітики СОТ.

СОТ заявила про історичне падіння світової торгівлі

Барометр світової торгівлі товарами

Барометр торгівлі товарами СОТ в режимі реального часу відображає тенденції у світовій торгівлі. Барометр торгівлі товарами призначений для вимірювання динаміки і визначення поворотних моментів у зростанні світової торгівлі. Значення в 100 пунктів вказує на зростання відповідно до середньострокових тенденцій. Значення вище 100 вказують на зростання вище тенденції, а значення нижче 100 вказують на зростання нижче тенденції.
  • У лютому показник світової торгівлі  впав із 95,5 до рекордних 87,6. У квітні в СОТ прогнозували падіння світової торгівлі від 13% до 32%.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини