RU

"Соляна" паніка дійшла до Дніпропетровська

27.02.2009, 09:51

"Соляна" лихоманка докотилася до Дніпропетровська. Жителі міста масово скуповують сіль, а також сірники. Ажіотаж навколо цих товарів спостерігається не лише на ринку, але й у магазинах, - пише в п'ятницю газета "Сегодня".

Видання повідомляє: серед реалізаторів ходять чутки про те, що нібито по всій Україні закриваються заводи із виробництва солі і тому ціни на цю продукцію можуть значно зрости. Як прогнозна вартість називаються 4 гривні.

Зараз придбати кілька пачок кам'яної солі в Дніпропетровську складно. Але "Екстра" і йодована сіль наразі з прилавків остаточно не зникли, - відзначає газета.

Нагадаємо, раніше "соляна" лихоманка почалася у Полтавській області. 24 лютого надійшла інформація про те, що масові закупівлі солі населенням цього регіону і паніка, що виникла через перспективу нібито зникнення цього продукту з торгової мережі виникли через чутки про закриття ПО "Артемсіль", яке є одним із провідних постачальників солі в Україні. Як повідомлялося, у Полтаві, наприклад, спочатку сіль зникла з продажу у супермаркетах, потім її почали активно розкуповувати на ринках. У магазинах міста зараз залишилася переважно "Екстра", кам'яної солі на прилавках практично немає.

При цьому влада Кременчука у Полтавській області 25 лютого заявила про безпідставність ажіотажу в регіоні на сіль. Для вирішення ситуації вони навіть збираються звернутися у Службу безпеки України з вимогою знайти тих, хто сіє серед людей паніку і поширює чутки про закриття заводів із виробництва солі.

Водночас, один із провідних постачальників солі в Україні - державне виробниче об'єднання ДПО "Артемсіль" - не збирається найближчим часом переглядати свої ціни на сіль. Про це в ексклюзивному коментарі кореспондентові ЛІГАБізнесІнформ повідомив заступник комерційного директора компанії Юрій Петергов. За його словами, ситуація у Полтавській, Чернігівській і Сумській областях, де виник ажіотаж з поставками солі до торгівельних роздрібних мереж, буде детально вивчена. За його словами, підприємство з 2007 року не підвищувало ціни на сіль.

ДПО "Артемсіль": довідка і добірка новин>>>
Харчова промисловість: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини