RU

Соколовський: Тимошенко визнала свою помилку

21.08.2009, 14:40

Уповноважений Президента України з питань міжнародної енергобезпеки Богдан Соколовський вважає заяву Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко про зниження у 2010 році закупівель російського газу до 25 млрд. кубометрів визнанням недосконалості контрактів від 19 січня 2009 року. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції у Києві.

"Дуже добре, що Прем'єр-міністр обіцяє на 2010 рік скоротити закупівлю газу до 25 млрд. кубометрів. Але я сприймаю вчорашню заяву як згоду Прем'єра з тим, що вона допустила помилку", - сказав Б Соколовський, якого цитує УНІАН.

При цьому Б.Соколовський висловив надію, що такі зміни щодо скорочення об'ємів закупівлі російського газу у 2010 році будуть закріплені на офіційному рівні.

Нагадаємо, 20 серпня на зборах Світового конгресу у Львові Прем'єр-міністр Ю.Тимошенко заявила, що у 2010 році Україна закупить 25 млрд. кубометрів російського газу.

Відповідно до контракту на поставку газу в Україну, підписаного у січні НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром", обсяг поставки газу в Україну у 2009 році має становити 40 млрд. кубометрів.

Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини