RU

Сьогодні тристоронні газові переговори продовжаться в Мінську

20.12.2019, 09:28
Сьогодні тристоронні газові переговори продовжаться в Мінську - Фото
Газ (фото - depositphotos.com)

Сьогодні, 20 грудня, переговори щодо транзиту газу між Україною, Євросоюзом і Росією відбудуться в Мінську. Про це в Facebook повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища.

"Сьогодні, 20 грудня, переговори продовжаться в Мінську в тристоронньому форматі. Єврокомісія буде приймати участь в он-лайн режимі", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що вчора в Берліні відбувся черговий раунд тристоронніх газових переговорів, де були досягнуті принципові домовленості щодо деталей нового договору на транспортування газу.

"Ми дотримуємося нашої позиції і незалежно від місця переговорів, незалежно від ситуації будемо відстоювати інтереси українців. Нам необхідно отримати справедливу оплату за транспортування газу Україні і забезпечити енергетичну безпеку в регіоні. Від цього виграє кожен кінцевий споживач, адже продовження договору на транспортування газу буде сприяти стабільності на ринку, а відповідно - зменшенню ціни на газ", - зазначив міністр енергетики Олексій Оржель.

  • Чинний транзитний контракт закінчується 31 грудня. Дедлайн на укладення нового договору - 13 грудня, стверджували в Нафтогазі.
  • 13 грудня виконавчий директор Нафтогазу Юрій Вітренко повідомив, що у Відні завершився третій раунд двосторонніх переговорів між Нафтогазом і Газпромом. Він уточнив, що робота триває і поки рано говорити про узгоджений варіант, але Україна займає "максимально конструктивну позицію".
  • Міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель стверджує, що новий контракт буде підписаний з урахуванням українських інтересів.
  • 19 грудня відбулися тристоронні переговори в Берліні, під час яких Росія і Україна досягли принципової угоди щодо транзиту газу.

Читайте російською: Сегодня трехсторонние газовые переговоры продолжатся в Минске

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини