RU

Сьогодні Ющенко інспектує ДніпроГЕС

18.09.2009, 11:15

Президент України Віктор Ющенко сьогодні, 18 вересня, вирушив із робочою поїздкою у Запорізьку область, де візьме участь у нараді щодо стану справ, перспектив розвитку і проблемних питань гідроенергетики України.

Як повідомляє прес-служба глави держави, з метою перевірки стану безпеки дамби та інших споруд "Дніпрогесу", В.Ющенко ознайомиться з перебігом реконструкції цієї найбільшої за своєю потужністю гідроелектростанції Дніпровського каскаду.

Також Президент відвідає з інспекційною метою будівництво автотранспортної магістралі через Дніпро у Запоріжжі (на сьогодні цей об'єкт визнано найбільш проблемним у плані безпеки серед об'єктів, розташованих на дамбі Дніпровської ГЕС).

У поїздці главу держави супроводжують перший заступник глави Секретаріату Президента України Юрій Єхануров, перший заступник міністра з питань надзвичайних ситуацій і у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи В.Антонець, заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України С.Парашин.

Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини