RU

Сьогодні ввечері Тимошенко зустрічається з аграріями

20.08.2008, 13:13

Протягом сьогоднішнього дня робоча група на чолі з Міністром агрополітики Юрієм Мельником доопрацює розпорядження "Деякі питання розвитку галузі тваринництва" і о 19:00 сьогоднішнього дня Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко зустрінеться з аграріями, які увійшли до цієї робочої групи, і підпише це розпорядження "у тій редакції, яка необхідна аграріям". Про це заявила глава уряду.

Нагадаємо, що сьогодні Кабінет Міністрів України на своєму засіданні прийняв розпорядження "Деякі питання розвитку галузі тваринництва", яке передбачає відшкодування відсоткової ставки за користування кредитом у розмірі 100%-ої ставки, передбаченої банком у кредитній угоді за користування кредитами за рахунок державного бюджету, для будівництва і реконструкції тваринницьких комплексів і птахоферм, закупівлі техніки та обладнання. Тоюто здешевлення кредитів до повного відшкодування з державного бюджету кредитних ставок.

Міністерству аграрної політики і Міністерству економіки України доручено забезпечити запровадження з 1 січня 2009 року державних стандартів на м'ясну продукцію і розробити технічні регламенти на продукцію тваринництва. Також розпорядженням дано старт роботі Міністерства аграрної політики, Міністерства фінансів щодо співпраці з Національним банком України і Асоціацією українських банків стосовно продовження термінів повернення кредитів, залучених с/г підприємствами на розвиток виробництва продукції тваринництва.

Державна податкова адміністрація, Міністерство аграрної політики, Мінфін здійснюватимуть перевірки підприємств, які переробляють м'ясо на давальницьких умовах. Міністерство економіки, Міністерство аграрної політики, Антимонопольний комітет України забезпечать проведення перевірок підприємств-імпортерів м'ясної продукції і вітчизняних виробників на відповідність цін на імпортовану продукцію і цін для внутрішнього споживача.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Досьє на Юрія Мельника >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини