RU

Сьогодні Рада займеться пенсійною реформою

07.07.2011, 10:14
Сьогодні Рада займеться пенсійною реформою - Фото
0a87a202ce92ef5e0aaede46d94c0788.jpg

Сьогодні Рада займеться пенсійною реформою

Сьогодні Верховна Рада України приступить до розгляду у другому читанні і в цілому законопроекту "Про заходи законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" (N7455). Розгляд документа в порядку денному парламенту призначено на вечірнє засідання, о 16:00.

Як повідомив раніше голова парламентського комітету у справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів Валерій Сушкевич, до проекту пенсійної реформи подано 1096 поправок.

Зі слів лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, законопроект про пенсійну реформу вже довгий час знаходиться на обговоренні, тому більшість поправок до нього - політичні. "Я думаю, що дві третіх складають ті поправки, які повторюються, і вони можуть бути систематизовані в єдиний блок. І ось тут буде зрозуміло: якщо ті депутати, які подавали поправки, погодяться з тим, що ми голосуємо один раз за саму тему поправки і не повертаємося 10 разів до одного і того ж питання – тоді це значить, що люди професіонально ставляться до цього документа. А якщо депутат захоче виступити тільки тому, що він вніс цю поправку і затягнути цей процес – це буде політична складова. Я думаю, що буде і те і інше", - заявив Єфремов.

"З деяких принципових питань будуть зміни. Але що стосується пенсійного віку – тут рішення прийнято і відпрацьовано, з відстрочкою на 5 років, все-таки піднімається пенсійний вік до 60 років для жінок, і до 62 для чоловіків, які працюють в органах державної влади… Буде ще внесена поправка – ми повернули назад по цілих категоріях людей, у яких пенсійний вік не обмежується – це люди або хворі, або внаслідок свого народження носять певний відбиток, або люди, які працювали в державній службі, в системі освіти. Ми сподіваємося, що це значні будуть поправки до другого читання", - додав він.

Також в Партії регіонів не виключають, що прийняття документа може затягнутися. Причому, не тільки в ніч з четверга на п'ятницю, але і на вихідні дні.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини