RU

Сьогодні Рада може поставити крапку в Податковому кодексі

19.11.2010, 13:05
Сьогодні Рада може поставити крапку в Податковому кодексі - Фото
67db04e32573e62cb9322554f79f47ba.jpg

Сьогодні Рада може поставити крапку в Податковому кодексі
Уточнення до Податкового кодексу ще відпрацьовуються і, можливо, сьогодні Верховна Рада встигне за них проголосувати. Про це повідомив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ.

"Відпрацьовується зараз відповідний документ. Він практично вже узгоджений у комітеті. Ми чекаємо його появи у друкованому вигляді в залі. Як тільки він з’явиться у залі, отже, ми відпрацюємо його. Якщо буде бажання, також у постатейному варіанті і сподіваюся, що сьогодні буде прийнято остаточне рішення", - сказав О.Єфремов.

Відповідаючи на питання журналістів щодо можливого вето Президента України, О. Єфремов зазначив, що про це можна говорити тільки після проведення аналізу документа фахівцями Адміністрації Президента. "Якщо там будуть якісь норми, які порушують Конституцію, глава держави може внести відповідні виправлення. Якщо ж таких норм не буде або не буде якихось речей, які викликають дуже бурхливу реакцію, то, напевно, цього може і не бути", - зазначив він.

Нагадаємо, 18 листопада Верховна Рада України прийняла Податковий кодекс. За відповідний проект N7101-1 проголосували 269 народних депутатів.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини