RU

Сьогодні Податкова скасовує символічні штрафи в одну гривню

01.07.2011, 10:21
Сьогодні Податкова скасовує символічні штрафи в одну гривню - Фото
6832a8b7390dba7cd3ef9bb4b6b8201e.jpg

Сьогодні Податкова скасовує символічні штрафи в одну гривню
З 1 липня перестає діяти символічний штраф в розмірі 1 грн. за несвоєчасне надання звітів до податкової служби та інші дрібні порушення податкового законодавства.

Нагадаємо, Верховна Рада відвела адаптаційний період для підприємців в зв'язку з прийняттям нового податкового законодавства. Термін сплив сьогодні, 1 липня.

"Символічні штрафи у вигляді однієї гривні більше застосовуватися не будуть, будуть застосовуватися звичайні штрафні санкції, передбачені податковим законодавством", - наголосив раніше голова ДПСУ Віталій Захарченко.

У податковій пояснювали, що, коли платник подає податкову декларацію з порушенням граничних термінів надання звітності, застосовується штрафна санкція в розмірі 170 грн. за кожну несвоєчасно подану податкову декларацію. При цьому в акті перевірки фіксується факт порушення термінів надання звітності, які встановлені законом N2181-ІІІ від 21 грудня 2000 року, який втратив силу з 1 січня 2011 року. У разі встановлення протягом року, починаючи з дати винесення податкового повідомлення-рішення про несвоєчасне надання звітності повторно, штрафна санкція застосовується в розмірі 1020 грн. за кожне таке несвоєчасне подання.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини