RU

Сьогодні Лагард заступає на посаду голови МВФ

05.07.2011, 07:55
Сьогодні Лагард заступає на посаду голови МВФ - Фото
1fcdfbbe1aabba3453dc49a682642d9d.jpg

Сьогодні Лагард заступає на посаду голови МВФ

Сьогодні, 5 липня, Крістін Лагард (на фото) заступає на посаду директора-розпорядника й голови виконавчої ради Міжнародного валютного фонду.

Правління Міжнародного валютного фонду 28 червня обрало міністра економіки, фінансів і промисловості Франції Крістін Лагард на посаду директора-розпорядника й голови виконавчої ради Фонду. Уперше - з моменту створення МВФ в 1944 році - його керівником стала жінка.

У заяві від її імені, розповсюдженому у Вашингтону після оголошення результатів голосування ради директорів фонду, говориться, що МВФ допомагав своїм 187 країнам-членам під час світової економічної та фінансової кризи, сам проходячи через багато перетворень: "Головним моїм завданням буде добитися того, щоб фонд продовжував прямувати тим же шляхом з тією ж рішучістю".

Лагард змінила на посту голови МВФ Домініка Стросс-Кана, який 19 травня цього року подав у відставку у зв'язку зі скандалом на сексуальному підґрунті.

Директор-Розпорядник МВФ очолює робочий штат співробітників Фонду і є головою виконавчої ради. У керуванні роботою Фонду, який обслуговує 187 держав-членів за допомогою приблизно 2700 співробітників з більш ніж 140 країн, директорові допомогають три заступники.

Крістін Лагард: біографія та добірка новин>>>
Домінік Стросс-Кан: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини