RU

Сьогодні держбюджет-2011 може пройти перше читання

14.12.2010, 10:55

Сьогодні Верховна Рада України збирається розглянути проект закону "Про державний бюджет України на 2011 рік". Це питання стоїть у проекті порядку денного першим.

Зокрема напередодні бюджетний комітет Верховної Ради запропонував схвалити проект державного бюджету у першому читанні сьогодні, 14 грудня, і прийняти його загалом не пізніше 24 грудня. Про це сказано у проекті постанови "Про процедуру і особливості розгляду і прийняття проекту закону України про державний бюджет України на 2011 рік", внесений главою бюджетного комітету, народним депутатом Валерієм Барановим.

Крім того, 13 грудня у парламенті було зареєстровано ще один проект постанови "Про прийняття за основу проекту закону про державний бюджет України на 2011 рік", який передбачає доручення бюджетному комітету доопрацювати закон про держбюджет після прийняття його у першому читанні, після чого внести 22 грудня для розгляду парламентом у другому читанні.

Нагадаємо, проект держбюджету-2011 було схвалено на засіданні Кабінету Міністрів 8 грудня. 10 грудня документ було зареєстровано у Верховній Раді.

Згідно з проектом закону, доходи держбюджету на 2011 рік передбачені на рівні 281,5 млрд. грн. Витрати - 321,9 млрд. грн. Граничний розмір дефіциту держбюджету встановлено на рівні 38,8 млрд. грн.

Держбюджет України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини