RU

Сьогодні буде обнародувано список "банків-убивць"

19.02.2009, 08:50

У четвер, 19 лютого, буде оприлюднено список "банків-убивць", через діяльність яких в Україні стрімко зростає кількість суїцидів. Така тема прес-конференції, яка відбудеться сьогодні у Києві.

Під час заходу буде, зокрема, оприлюднено сенсаційні факти загибелі людей через злочинну діяльність банків, ексклюзивні зізнання працівників колекторських фірм і результати роботи "гарячої лінії" для потерпілих від банків.

Як учасників заходу заявлено лідера партії малого і середнього бізнесу України Ярослава Місяця, експерта із подолання кризових явищ в країнах з ринковою економікою Сергія Трепшина, представників провідних колекторских фірм і клієнтів банків.

Нагадаємо, на початку лютого було оприлюднено "чорний" список українських банків, складений на основі дослідження шляхом анкетування і інтерв'ювання підприємців. Перше місце в ньому зайняв Національний банк України. Основними причинами "лідерства" НБУ стали: заборона банкам достроково видавати депозити населенню, підвищення облікової ставки за кредитами для банків з 10% до 12%, непрозоре використання кредиту МВФ, допущення коливання курсу гривні, видача коштів на рефінансування "обраних" банків, а також те, що НБУ зобов'язав банки здійснювати переоцінку заставного майна.

Друге місце у списку зайняв "Укрсиббанк", далі йдуть "Укрсоцбанк", "Дельта Банк", "Надра Банк", "Альфа-Банк", "ОТРбанк", "Кредобанк" і "Правекс-Банк". Причини такого ставлення підприємців до банків такі: припинення видачі внесків за депозитами, в яких закінчився термін дії, підвищення ставки за гривневими і доларовими кредитами в односторонньому порядку, "вибивання" з клієнтів боргів за допомогою колекторських служб, незрозумілі причини нарахувань відсотків, "телефонний тероризм", необґрунтована витрата коштів на рекламну кампанію, незважаючи на складне матеріальне становище.

Банки і банківські послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини