RU

Сьогодні банки не мають права встановлювати курс вище 6 грн./$

04.11.2008, 11:24

Сьогодні банки не мають права встановлювати курс вище 6 грн./$
Національний банк України (НБУ) вимагає від банків встановити курс продажу готівкової валюти 4 листопада не вище 6,0 грн./$. Про це йдеться в листі НБУ №13-121/4971-15216, адресованому територіальним управлінням НБУ, банкам, Асоціації українських банків, Асоціації "Український кредитно-банківський союз", АТ "Українська фінансова група", УГППС "Укрпошта" (відповідну вимогу направили банкам у листі НБУ в понеділок).

"Враховуючи рівень середньозваженого курсу долара США за підсумками торгів на міжбанківському валютному ринку України за 3 листопада 2008 року, НБУ вважає доцільним встановити курс продажу долара США населенню на готівковому ринку 4 листопада на рівні не вище 6 грн. 00 копійок", - йдеться у листі Департаменту валютного регулювання НБУ, текст якого є у ЛІГАБізнесІнформ.

Зокрема в НБУ попереджають, що керівники банків несуть персональну відповідальність за дотримання вказаних вимог та їхнє порушення буде кваліфікуватися НБУ як порушення уповноваженими банками правил і умов торгівлі іноземною валютою.

Нагадаємо, раніше НБУ вимагав від керівників банків забезпечення продажу безготівкової іноземної валюти, яку купили у Національному банку України 31 жовтня 2008 року, за курсом не вище 6,20 грн./$.

Нагадаємо також, що вчора Президент України Віктор Ющенко провів консультації з головою НБУ Володимиром Стельмахом, на яких було досягнуто домовленості щодо формування на цьому тижні єдиного міжбанківського, готівкового і офіційного курсу.

Нацбанк України встановив на 4 листопада офіційні курси валют на рівні: 579,1800 грн. за $100; 742,6246 грн. за 100 євро; 2,1388 грн. за 10 руб. РФ.

Про прикладну боротьбу уряду Тимошенко з кризою у статті "Велика потреба" >>>

Про курси валют >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини