RU

SOCAR постачатиме нафтопродукти Роснєфті до України – enkorr

13.05.2021, 14:04
SOCAR постачатиме нафтопродукти Роснєфті до України – enkorr - Фото
Дизельне паливо (Фото – depositphotos.com)

Компанія з групи азербайджанської держкомпанії SOCAR стала експортним оператором нафтопродуктів Роснєфті до України і підписала відповідний контракт. Про це enkorr повідомили учасники ринку.

За даними видання, курирувати продаж і спілкування з українськими контрагентами буде швейцарський офіс Socar Trading. Тим часом, не виключена і роль українського офісу компанії в розподілі і продажу обсягів.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Повідомляється, що цього тижня представники топменеджменту Socar Trading відвідали Київ і провели переговори з найбільшими контрагентами компанії Proton Energy Group SA, яка до квітня поточного року розподіляла в Україні обсяги Роснєфті. За словами співрозмовників enkorr, переговори знаходяться на початковому етапі.

"Конкретики дуже мало, контрактів немає, але у нас запросили листи для оформлення постачання в російських органах", – повідомив один із респондентів. 

За його словами, новий оператор не виключає можливості постачання вже в травні, заявляючи про наявність у нього квоти обсягом понад 100 000 т дизпалива і 12 000 т зрідженого газу. Однак учасникам ринку більш імовірним періодом початку постачання видається червень.

  • 15 березня швейцарський трейдер Proton Energy Group S.A. заявив, що припиняє постачання нафтопродуктів до України з 1 квітня. Близько 85% постачань Proton Energy Group S.A. здійснює за річними терм-контрактами. Клієнтами є найбільші гравці ринку України: Wexler Group, ОККО, WOG, KLO, Glusco та інші.
  • 18 березня в уряді заявили, що ризиків дефіциту палива немає і напрацьований план для заміщення постачань на ринку.
  • В кінці березня повідомлялося, що міжнародний трейдер Coral Energy замінить Proton Energy в ланцюжку постачань продукції Роснєфті в Україні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини