RU

Словаччина хоче модернізувати українську ГТС

06.10.2010, 15:20

Словаччина готова брати участь у модернізації української газотранспортної системи (ГТС). Про це заявив сьогодні Президент Словацької Республіки Іван Гашпарович на прес-конференції у Києві.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Гашпарович привітав вступ України в Енергетичне співтовариство. За його словами, це може спростити і поліпшити співпрацю України і Словаччини в сфері енергетики. "Під час нашої зустрічі з Президентом України ми обговорили також питання газо- і нафтопроводів, наголосивши необхідність функціонування таких трас. Словаччина готова підтримати будь-які проекти модернізації газо- і нафтопроводів", - зазначив І.Гашпарович.

У свою чергу, Президент України Віктор Янукович наголосив, що модернізація газо- і нафтотранспортної системи дуже важлива. "Вона надто необхідна як з погляду надійності систем, так і з погляду зростання обсягів прокачування газу і нафти. Така мета у нас стоїть", - сказав він. За словами українського Президента, відповідним структурам у складі урядів двох країн вже дано доручення працювати над можливими проектами модернізації. "Словаччина - також транзитна країна. Вона є нашим партнером, з яким ми готові співпрацювати у цій сфері", - наголосив В. Янукович.

Нагадаємо, до цього Президент України запропонував Польщі і Німеччині участь у модернізації ГТС України.

24 вересня Україна приєдналася до Енергетичного співтовариства. У Скопьє (Республіка Македонія) відбулося підписання Протоколу про приєднання України до Договору про установу Енергетичного співтовариства.

Енергетична безпека: добірка новин>>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини