RU

Словаччина допоможе Україні з електроенергією при виникненні екстрених ситуацій

09.03.2021, 13:46
Словаччина допоможе Україні з електроенергією при виникненні екстрених ситуацій - Фото
Бурштинський енергоострів (Фото: пресслужба ДТЕК)

НЕК "Укренерго" підписала договір з оператором системи передачі Словаччини, компанією Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a. s. (SEPS) про постачання електроенергії в рамках аварійної взаємодопомоги. Про це повідомляє пресслужба Укренерго.

Згідно з угодою, компанії будуть постачати електроенергію один одному при аварійних ситуаціях або інших екстрених випадках, коли робота енергосистеми країни знаходиться під загрозою.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Обсяг аварійної допомоги – 100 МВт, але може бути розширений до 150 МВт при обопільній згоді сторін. Пропускна здатність для аварійної допомоги попередньо не резервується, уточнюють в Укренерго.

Це вже другий подібний договір Укренерго з операторами системи передачі (ОСП) країн, з якими "острів Бурштинської електростанції" працює паралельно в рамках європейського енергооб'єднання ENTSO-E.

Перший договір компанія підписала у вересні минулого року з угорською MAVIR.

Укладання договорів про аварійну взаємодопомогу між суміжними ОСП передбачено загальними правилами ENTSO-E для створення додаткових резервних механізмів.

Швидка допомога з питань надання податкової, фінансової і статистичної звітності – це Liga: Report. Спробуйте універсальний онлайн-сервіс і звітуйте просто де завгодно і коли завгодно. Отримайте доступ вже сьогодні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини