RU

Слідом за СБУ. Держекоінспекція готує перевірки АрселорМіттал Кривий Ріг

12.02.2021, 14:06
Слідом за СБУ. Держекоінспекція готує перевірки АрселорМіттал Кривий Ріг - Фото
Фото: АрселорМіттал Кривий Ріг/Facebook

Глава Державної екологічної інспекції Андрій Мальований анонсував перевірку підприємств металургійної компанії АрселорМіттал Кривий Ріг. Про це повідомляє пресслужба Держекоінспекції.

"Підняли питання про будівництво хвостосховища "ІІІ карта", на якому АрселорМіттал Кривий Ріг планує складати і зберігати виробничі відходи", – пояснив Мальований.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

За його словами, підприємство, після минулорічної перевірки об'єкта, повинно було розробити додаткову оцінку впливу на навколишнє середовище, щоб визначити вплив хвостосховища на місцеву екологію.

"Однак, АрселорМіттал Кривий Ріг продовжував будівництво, так і не надавши цей документ оцінки", – додав глава інспекції.

Андрій Мальований поки не назвав дату проведення перевірки.

Напередодні заяви глави Держекоінспекції, в понеділок, 8 лютого, Служба безпеки України провела перевірку гірничо-збагачувального виробництва АрселорМіттал Кривий Ріг.

Хвостосховище – комплекс спеціальних споруд і устаткування, призначений для зберігання або захоронення радіоактивних, токсичних та інших відвальних відходів збагачення корисних копалин (такі відходи називають хвостами).

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини