Схід України може отримати статус депресивного

17.02.2011, 17:50

Верховна Рада України планує розширити перелік депресивних територій. За проект змін до Закону "Про стимулювання розвитку регіонів" (щодо розширення груп територій, які визнаються депресивними і надання їм такого статусу) (N6519) проголосували 232 народні

Верховна Рада України планує розширити перелік депресивних територій. За проект змін до Закону "Про стимулювання розвитку регіонів" (щодо розширення груп територій, які визнаються депресивними і надання їм такого статусу) (N6519) проголосували 232 народні депутати.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, проектом пропонується додати до переліку депресивних територій населені пункти, які постраждали внаслідок закриття вугільних підприємств з 1996 року.

Депутати від різних фракцій, виступаючи з підтримкою законопроекту, звертали увагу на те, що у разі доопрацювання документа до другого читання перелік депресивних територій слід би також розширити за рахунок ряду сільськогосподарських регіонів, міст, в яких закрили містоутворювальні підприємства, а також територій, постраждалих внаслідок закриття соляних і марганцевих шахт.

Нагадаємо, з 1 січня 2010 року набув чинності закон "Про внесення змін до закону "Про стимулювання розвитку регіонів" N1562-VI від 25 червня 2009 року. Цим законом розширені групи територій, які визнаються депресивними, а також отримують такий статус певні регіони України. Зокрема визнаються депресивними регіони, в яких протягом останніх п'яти років показники валового регіонального продукту на 1 людину є найбільш низькими.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Истории "Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам