RU

Схід України може отримати статус депресивного

17.02.2011, 17:50

Верховна Рада України планує розширити перелік депресивних територій. За проект змін до Закону "Про стимулювання розвитку регіонів" (щодо розширення груп територій, які визнаються депресивними і надання їм такого статусу) (N6519) проголосували 232 народні депутати.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, проектом пропонується додати до переліку депресивних територій населені пункти, які постраждали внаслідок закриття вугільних підприємств з 1996 року.

Депутати від різних фракцій, виступаючи з підтримкою законопроекту, звертали увагу на те, що у разі доопрацювання документа до другого читання перелік депресивних територій слід би також розширити за рахунок ряду сільськогосподарських регіонів, міст, в яких закрили містоутворювальні підприємства, а також територій, постраждалих внаслідок закриття соляних і марганцевих шахт.

Нагадаємо, з 1 січня 2010 року набув чинності закон "Про внесення змін до закону "Про стимулювання розвитку регіонів" N1562-VI від 25 червня 2009 року. Цим законом розширені групи територій, які визнаються депресивними, а також отримують такий статус певні регіони України. Зокрема визнаються депресивними регіони, в яких протягом останніх п'яти років показники валового регіонального продукту на 1 людину є найбільш низькими.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини