RU

Скандальний актив Курченка продали. Названо покупця

19.11.2019, 17:51
Скандальний актив Курченка продали. Названо покупця - Фото
Херсонський нефтоперевантажувальний комплекс

Виконавча служба продала Херсонський нафтоперевантажувальний комплекс за 200 млн грн, про це свідчать результати аукціону на майданчику СЕТАМ.

У торгах брали участь п'ять компаній, імена яких не розкриваються. Переможець аукціону заявив про ціну у 200 млн грн за хвилину до закінчення торгів, хоча стартова ціна лота становила 161 млн грн.

Доповнено. За інформацією Agrus Media, новим власником нефтоперевантажувального комплексу стала компанія Галнафтогаз Віталія Антонова, що володіє мережею АЗС під брендом ОККО та 10 нафтобазами.

  • У вересні в НБУ повідомили, що майно Херсонського НПК виставлено на торги в рамках погашення заборгованості за кредитом рефінансування ПАТ Реал Банк. Державна виконавча служба Мін'юсту мала провести аукціон 9 жовтня на електронному майданчику OpenMarket (держпідприємство СЕТАМ). Загальна площа Херсонського НПЗ становить 5 471,5 кв. м, початкова ціна реалізації - 201,5 млн грн.
  • Новий аукціон на майданчику СЕТАМ був призначений на 18 листопада, а стартова ціна знижена до 161,3 млн грн ($6,4 млн).
  • Раніше повідомлялося, що заявку на участь в аукціоні з купівлі Херсонського НПК подав Неон Фінанс, 100% статутного капіталу якого належить ТАС Ессет Менеджмент бізнесмена Сергія Тігіпка.
Херсонський НПК належав структурам групи СЄПЕК  бізнесмена-втікача Сергія Курченка. Договір іпотеки з Реал Банком (також належить Курченку) і НБУ було підписано 8 листопада 2013 року. За умовами іпотеки, кредит у розмірі 800 млн грн надавався під заставу майна (перевантажувальний комплекс і нафтобаза) ринковою вартістю понад 1,14 млрд грн. Через те, що Реал Банк не зміг розрахуватися за кредитом, суд у листопаді 2014 року вирішив стягнути НПК на користь НБУ.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини