RU

Скандал з лотереєю "Супер-Лото" дійшов до Мінфіну

15.12.2008, 10:07

Міністерство фінансів України перевірить діяльність компанії "Українська національна лотерея" (УНЛ) на дотримання ліцензійних вимог. У разі підтвердження інформації про нецільове використання коштів джек-поту лотереї "Супер-Лото", розглянуть питання про скасування ліцензії компанії УНЛ.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Мінфіну, відповідне доручення дане у відповідь на повідомлення засобів масової інформації про те, що компанія "Українська національна лотерея" частину джек-поту лотереї "Супер-Лото" в розмірі 10 млн. грн. перерахувала одній із страхових компаній.

"Оскільки станом на 12 грудня 2008 року інформація про використання джек-поту на виплату страхових платежів до Міністерства не надходила, головне фінансове відомство здійснить позачергову перевірку компанії УНЛ щодо дотримання ліцензійних вимог із залученням, у разі необхідності, працівників Контрольно-ревізійного управління (КРУ) і Державного казначейства. У разі підтвердження інформації про нецільове використання коштів джек-поту лотереї "Супер-Лото", розглянуть питання про скасування ліцензії компанії УНЛ" - сказано у повідомленні Мінфіну.

Нагадаємо, раніше організатор найбільшої вітчизняної лотереї "Супер-Лото" підприємство УНЛ відмовилося чекати, коли буде зірваний джек-пот (26,6 млн. грн.), і поділило його на свій розсуд.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини