RU

Сивкович готує Азарову доповідь на керівництво держбанків

07.10.2010, 15:15
Сивкович готує Азарову доповідь на керівництво держбанків - Фото
5d40596d0d9e4810ba7f4ff9c7fe0904.jpg

Сивкович готує Азарову доповідь на керівництво держбанків

Міжвідомча комісія визнала надто незадовільною заходи, що вживаються з боку керівників ВАТ "Ощадбанк", АТ "Укрексімбанк", АТ "Родовід Банк", АТ "АКБ "Київ", ПАО АБ "Укргазбанк", Міністерства фінансів України, державних органів і правоохоронних органів за ефективним рішенням проблеми повернення кредитів, виданого державними банками або банками зі значною державною часткою.

Як повідомляє прес-служба уряду, також визнана недостатньою робота Мінфіну з виконання рішень Міжвідомчої комісії і підготовки пропозицій про внесення відповідних змін до законодавства з метою усунення причин неповернення кредитів державним банкам.

Члени Міжвідомчої комісії визнали незадовільними заходи реагування з боку окремих державних органів на факти звернення банків з неповернення кредитів.

Враховуючи ці факти, голова Міжвідомчої комісії Володимир Сивкович (на фото) доручив підготувати проект доповіді Прем'єр-міністру України щодо незадовільної роботи керівників банків за рішенням проблеми повернення кредитів, виданих державними банками або банками зі значною державною часткою.

Міжвідомча Комісія також доручила Мінфіну і ГлавКРУ за участю Національного банку України провести аналіз фінансового становища і управлінської дисципліни банків, а також дослідити питання ефективності програми фінансового оздоровлення банків та її виконання.

Банки і банківські послуги: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини