RU

"Ситуація в Укрнафті для мене стала сюрпризом" - глава Нафтогазу Коболєв

22.06.2020, 13:44
Андрій Коболєв (фото - прес-служба Нафтогазу)

Конкурс на главу нафтогазової компанії Укрнафта ще не завершений. У НАК Нафтогаз України розбираються, що з ним далі робити. Про це повідомив глава СЕО Нафтогазу Андрій Коболєв в інтерв'ю LIGA.net.

За його словами, у нього були "певні очікування від людини, яка цим займалася. Ймовірно, мова йде про Юрія Вітренка, який у Нафтогазі курирував роботу Укрнафти і був головою наглядової ради компанії.

"Те, що там сталося, для мене стало сюрпризом. Із цим сюрпризом я продовжую розбиратися. Там була дуже цікава ситуація з кандидатами. Я знаю компанію Boyden і розумію, що вони робили, але не розумію, як із конкурсу ми на рівному місці пірнули до проблеми", - сказав Коболєв.

Глава Нафтогаз відмовився називати імена фіналістів конкурсу, але уточнив, що без цього буде неможливо зрозуміти, "як красивий західний конкурс перетворився на конфліктний процес".

Він також повідомив, що член наглядової ради Укрнафти Ярослав Теклюк, який представляє інтереси Нафтогазу і голосував за скасування конкурсу, з ним своє рішення не погоджував.

Читайте також: Угода з Кабміном, Сорос і сюрприз в Укрнафті. Інтерв'ю із CEO Нафтогазу Андрієм Коболєвим

51% акцій Укрнафти належить НАК Нафтогаз України. Ще близько 42% акцій володіють афілійовані з Ігорем Коломойським офшори (по 13,6% - компанії Littop Enterprises Limited і Bridgemont Ventures Limited, 12,9% - Bordo Management Limited, 9,9% - інші акціонери). З 2003 року Укрнафту контролює менеджмент групи Приват Коломойського.
Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини