RU

Ситуацію з податковоюТВі використовував для піару, - Клименко

03.10.2012, 11:38
Ситуацію з податковоюТВі використовував для піару, - Клименко - Фото
Олександр Клименко
Голова Державної податкової служби Олександр Клименко запевняє, що його відомство не тиснуло на телеканал ТВі, і після сплати податків не має до нього жодних претензій. Про це він розповів сьогодні на брифінгу.

"Щодо розслідування по каналу ТВі. Перш за все - ніякого замовлення не було. Ніякого тиску на канал, на редакційну політику каналу не було і не буде. Це стосується і ТВі, і всіх представників мас-медія", - зазначив Клименко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Голова податкової підкреслив, що його відомство займається виключно питаннями бюджету.

"Давайте проаналізуємо цю ситуацію. Ми бачимо, і компанія ТВі згодна з нами, оскільки сплатила борги до державного бюджету з податкових порушень. Ця ситуація має початок далеко до початку виборчої кампанії. Була постанова слідчого, яку ми, як співробітники податкової служби зобов'язані виконувати" , - сказав голова ДПС.

Клименко додав, що несплату податків ДПС довела через суд. "Тому ми не тиснули. Немає таких проявів. Але, що стосується сплати податків, то наша позиція - податки повинні платити всі. Компанія ТВі заплатила податки, і зараз у нас немає жодних зауважень до компанії. Але я вважаю, що цю ситуацію компанія використовувала в своїх іміджевих цілях", - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що телеканал ТВі сплатив Державній податковій службі нарахований йому податковий борг у розмірі майже 4,1 млн. грн. незважаючи на те, що не визнає існування боргу.

Досьє на Олександра Клименка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини