RU

Система не розрахована - Укртрнаснафта про зберігання імпортної нафти

22.04.2020, 12:08
Система не розрахована - Укртрнаснафта про зберігання імпортної нафти  - Фото
Фото: depositphotos.com

У нафтотранспортної системи (НТС) України немає технічних можливостей для надання послуг зі зберігання нафти. Про це Інтерфакс-Україна повідомили в прес-службі АТ "Укртранснафта" (УТН).

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Все технологічне обладнання нафтотранспортної системи (трубопроводи, резервуарні парки, нафтоперекачувальна станція) було спроектоване і побудоване виходячи з її основного виробничого завдання - забезпечувати надійне і безперебійне транспортування нафти", - підкреслюють в УТН.

У компанії також відзначають, що можливість зберігання нафти для іноземних компаній на території України не врегульоване на законодавчому рівні. Зокрема, згідно із законом, нафта імпортного походження має знаходитися на території України тільки в двох режимах - імпорт і транзит, уточнюють в Укртранснафті.

Система магістральних нафтопроводів Укртранснафти, 100% акцій якої належить Нафтогазу, діаметром від 159 мм до 1220 мм загальною протяжністю 4,767 тис. км проходить територією 19 областей країни, має щорічну пропускну здатність на вході 114 млн тонн, на виході - 56,3 млн тонн.

Читайте російською: "Система не рассчитана": Укртранснафта о хранении импортной нефти

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини