RU

Сингапур готовий інвестувати у проекти Януковича

28.03.2011, 10:05
Сингапур готовий інвестувати у проекти Януковича - Фото
6ed53b1def5991422769d46a5cafd8d1.jpg

Сингапур готовий інвестувати у проекти Януковича

Сингапур готовий допомогти Україні у реалізації національних проектів. Такі усні домовленості були досягнуті сьогодні під час зустрічі Президента України Віктора Януковича із Президентом Республіки Сингапур Селлапан Раманатаном (на фото).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, сьогодні у межах візиту Президента України у Сингапурі відбулася зустріч двох президентів у вузькому колі. Головними темами бесіди стали досвід реформ Сингапура і взаємні інвестиції.

"Ваші швидкі кроки показали світові, як можна побудувати нову економіку практично без ресурсів. Тому нашу країну дуже цікавить досвід реформ, які проводить Сингапур, і той успішний шлях, який ним вже пройдений", - зазначив В.Янукович.

Президент України наголосив, що Україна зацікавлена у залученні сингапурських інвестицій і готова запропонувати відкриті торгово-економічні відносини. "У нас є для цього великий потенціал", - сказав В.Янукович.

"Ділова атмосфера у Сингапурі сприяє розвитку бізнесу, і хотілося б трохи цієї атмосфери позичити для України", - додав глава Української держави.

Зі свого боку Президент Сингапура сказав: "Сподіваюся, Ваш візит покладе початок новому періоду розвитку відносин України і Сингапура". Він побажав Президентові України успіхів у реалізації реформ, а також висловив очікування в успішному проведенні бізнес-форуму, який відбудеться завтра, і що сингапурські компанії допоможуть у реалізації національних проектів.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини