Сінево запускає масове тестування на антитіла до коронавірусу

25.05.2020, 16:11
Сінево запускає масове тестування на антитіла до коронавірусу - Фото
Ілюстративне фото: Laurent Gillieron/EPA

Лабораторія Сінево розпочала масове тестування українців на антитіла класу G (lgG) до коронавірусу COVID-19. Тестування зможе виявити тих, хто перехворів COVID-19 і вже має імунітет, а також оцінити загальний рівень колективного імунітету по всій країні, повідомляється в прес-релізі компанії.

"Проведення масового тестування одночасно по всій країні дозволить визначити рівень колективного імунітету, тобто який відсоток населення по всій країні вже має імунітет до вірусу, а значить, швидше за все знаходиться поза зоною ризику. Розуміння рівня колективного імунітету допоможе безпечно запустити економіку", - прокоментував Микола Бутенко, директор з розвитку компанії Сінево.

Для проведення тестування на антитіла до COVID-19 Сінево інвестувала 250 000 євро в закупівлю нового обладнання. Зокрема, компанія придбала два нових автоматичних аналізатора американської компанії Abbott, яка є одним з провідних світових виробників медичного обладнання.

За словами Бутенка, результати тестування на наявність імунітету до COVID-19 можуть також стати основою для отримання так званого "імунного паспорта" до вірусу, тобто документа, що підтверджує, що людина перехворіла COVID-19 і має імунітет.

Дослідження на антитіла lgG проводяться в лабораторії методом імуноферментного аналізу (ІФА, ELISA) на німецькому і американському автоматичному обладнанні та тест-системах компанії Euroimmun (Німеччина). Весь процес - від забору крові до отримання результату - повністю автоматизований, завдяки чому повністю усувається людський фактор.

Дослідження виконуються в центральній лабораторії Сінево в Києві. Потужності лабораторії дозволяють виконувати до 2 000 тестів на добу. Термін виконання аналізу становить 2-3 дні.

  • З 22 травня в Україні ввели адаптивний карантин: що дозволять і які області готові - інфографіка.
  • За останню добу в Україні виявлено 259 нових випадків COVID-19, це найменше число нових хворих з 9 квітня - тоді було 224. На ранок 25 травня коронавірус підтверджено у 21245 осіб, 623 хворих померли, 7233 пацієнта одужали.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского