RU

Симптоми у економіки України подібні грецьким, - Пинзеник

14.02.2012, 09:12
Симптоми у економіки України подібні грецьким, - Пинзеник - Фото
Віктор Пинзеник
Екс-міністр фінансів України Віктор Пинзеник заявляє, що в української економіки спостерігаються симптоми подібні грецьким. Про це він сказав в ефірі телеканалу ТВі.

"На поверхні ми бачимо певні речі, які викликають задоволення. Ми бачимо економічне зростання, досить невелику інфляцію й несподівано непоганий прогрес у дефіциті бюджету", - заявив Пинзеник, якого цитує Українська правда.

Пинзеник уточнив, що дефіцит 2011 року, за його оцінками, "становить 35 млрд.грн. або 2,7% ВВП".

"Але коли ми оцінюємо ці цифри, повинні згадати попередні цифри: попередні цифри були 11,4% ВВП і 8,4% ВВП", - додав екс-міністр.

"Якщо в площині дефіциту бюджету проблема нібито поступово зникає, хоча є питання ще, то країна стикається з проблемою обслуговування вже наявних боргів", - заявив Пинзеник.

"Я не хотів би, щоб ми тут повну паралель робили, бо немає для цього підстав, але симптоми подібні грецьким. Проблеми, які переживає останні півроку Греція, вони вже пов'язані з обслуговуванням старих боргів", - уточнив він.

"Країна стикається з неможливістю обслуговувати старі борги. Друга проблема, наростають ризики для обмінного курсу. Залишається не оздоровленою банківська сфера. Ми радіємо, є підстави радіти, що криза банківського сектора не пройшла у нас так голосно, як в усьому світі, але немає підстав говорити, що вона нас не зачепила", - додав екс-міністр.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини