RU

Симоненко: Пенсійна "авантюра" Тігіпка веде до соціального вибуху

14.12.2010, 11:20
Симоненко: Пенсійна
ca09f392ebb80272afc0319a918e17ae.jpg

Симоненко: Пенсійна "авантюра" Тігіпка веде до соціального вибуху
"Чергова авантюра" Сергія Тігіпка - у сфері пенсійного забезпечення - призведе до соціального вибуху. Так вважає лідер фракції КПУ Петро Симоненко (на фото), про що він заявив сьогодні у своєму виступі в парламенті.

"Чергова авантюра Тігіпка закінчиться тим, що це призведе до соціального вибуху і, природно, зниження життєвого рівня наших громадян", - сказав П.Симоненко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

П.Симоненко наголосив, що комуністи вважають недопустимими підвищення пенсійного віку в умовах скорочення тривалості життя в Україні. Подібні заходи, за його словами, призведуть до значного зростання безробіття, передусім серед молоді.

Лідер КПУ також наголосив, що комуністи проти скасування спеціальних пенсій для тих, хто працює на шкідливих виробництвах, силовиків, інших категорій громадян, "чия праця або служба пов'язані з ризиком для здоров'я чи життя".

Також він наголосив, що комуністи розглядають як порушення конституційних прав скорочення пенсій, що пропонується для працюючих пенсіонерів. "Ми категорично заперечуємо те, щоб пенсії оподатковувалися, тому що це не прибуток, це заощадження наших громадян", - сказав він і додав, що водночас комуністи вважають за необхідне скоротити розрив між максимальними і мінімальними пенсіями за рахунок урізування максимальних пенсій, встановлених для певних категорій держслужбовців, таких як прокурори, судді, міністри, депутати, і збільшення за рахунок цього мінімальних пенсій.

Крім того, П.Симоненко зазначив, що на сьогоднішній день в Україні немає умов для виділення накопичувальної пенсійної системи, реалізувати яку не дасть змоги низький рівень заробітних плат і високий рівень цін.

Нагадаємо, напередодні Віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики України С.Тігіпко повідомив, що проект пенсійної реформи буде переданий у Верховну Раду.

Петро Симоненко: біографія та добірка новин>>>
Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини