RU

Шведи займуться реконструкцією каналізації в Україні

14.03.2012, 09:24
Шведи займуться реконструкцією каналізації в Україні - Фото
828f63c228e2146698c5965cfbcab491.jpg
Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк і голова правління Swedish Water Experience AB Пер Йоханссон підписали меморандум про взаєморозуміння.

Як повідомляє прес-служба Мінрегіону, згідно з документом, Україна буде організовувати процес реконструкції водоочисних та каналізаційних споруд в обраних містах України з використанням шведського підходу, з дотриманням екологічних стандартів та використанням найенергоефективніших технологій.

"Упевнений, запропоновані шведською стороною підходи до реконструкції систем водопідготовки, водопостачання та водовідведення для міст, найкраще реалізовувати в рамках державно-приватного партнерства. Муніципалітети та міські громади повинні брати активну участь у поліпшенні свого власного життєвого середовища. Реалізація проектів в Житомирі, Димитрові й Горлівці повинна стати позитивним прикладом для інших українських міст. Але, наполягаю - після реконструкції водоканалів там має запрацювати нормальний, цивілізований бізнес, який бореться за споживача високою якістю своїх послуг", - сказав Близнюк.

Представник Шведської торговельної ради Гунілла Хульт повідомила, що сьогоднішня подія виросла з невеликого шведського стенда на виставці "Аква-Україна" восени минулого року, де були представлені лише кілька фірм. А сьогодні вже відбуваються результативні переговори в міністерстві й з порадами міст Горлівки, Димитрова та Житомира.

"Наша мета у цьому проекті - модернізація обладнання водоканалів для дотримання ними високих екологічних стандартів, таких, як в Швеції. Це має статися з використанням найефективніших енергозберігаючих технологій, а в перспективі - з можливістю використання поновлюваних джерел енергії", - підкреслила Гунілла Хульт.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини