RU

Shopify відправив усіх працювати з дому і видав по $1000 на закупівлю обладнання

12.03.2020, 16:49
Shopify відправив усіх працювати з дому і видав по $1000 на закупівлю обладнання - Фото
Фото: ru.shopify.com

Платформа електронної комерції Shopify відправила своїх співробітників на віддалену роботу з дому. Для облаштування робочих місць компанія виділила працівникам по $1 000. Людям також дозволено винести з офісу необхідне для роботи обладнання, пише Business Insider.

Віддалену роботу Shopify планує ввести з 16 березня. Всього штат компанії налічує близько 5 000 працівників в 11 країнах світу.

Поки незрозуміло, як буде оформлена виплата $1 000. Це може бути додатковий бонус до зарплати або зі співробітників можуть утримати цю суму.

В Україні ввели обмежувальні заходи для недопущення поширення коронавірусу: закрито школи, обмежено авіарейси. Будь-які масові заходи можуть проходити тільки в тому випадку, якщо в них бере участь не більше 60 осіб - для Києва, не більше 200 людей - у межах всієї країни. Ось поради, як захиститися і що робити, якщо заразився. Поки в Україні зафіксували лише один випадок захворювання COVID-19. У ВООЗ попереджають: у країні може збільшитися кількість випадків зараження.

Shopify - інтернет-компанія, що розробляє програмне забезпечення для онлайн і роздрібних магазинів. Штаб-квартира знаходиться в Оттаві, Канада. Компанія була створена в 2004 році і спочатку називалася Jaded Pixel Technologies Inc. Назва на поточну змінилася в 2011 році.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини