RU

"Схоже на B2B Jewelry". Регулятор попередив про ще один сумнівний проект

01.06.2020, 14:45
Скріншот із сайту Exlimited

Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) застерігає українців від інвестування грошей у проект Exlimited.

Як повідомляється на сайті регулятора, Exlimited має ознаки сумнівного скам проекту і може мати на меті незаконне заволодіння коштами інвесторів.

Проект спеціалізується на акумуляції коштів приватних інвесторів для реалізації стартапів в області б'юті-технологій, мобільної медицини, кіберспорту, альтернативної їжі та інших напрямків, повідомляє НКЦПФР із посиланням на публічну інформацію про проект.

"Exlimited пропонує громадянам інвестувати кошти з подальшим щоденним отриманням високого відсотка інвестиційного прибутку (від 0,4% до 1,5% щодня). Клієнт робить безстроковий депозит, який можна повернути в будь-який момент, однак не в повному розмірі. Проект залучає депозити як у національних валютах, так і в криптовалюті", - сказано в повідомленні.

Регулятор відзначає, що Exlimited має схожу на B2B Jewelry реферальную програму, коли за кожного нового залученого інвестора нараховується додатковий відсоток прибутку. Також проект активно рекламується на YouTube тими ж блогерами, які недавно переконували громадян вкладати кошти в B2B Jewelry, і в співтовариствах вкладників B2B Jewelry в соціальних мережах.

На сайті Exlimited опублікована ліцензія від 2007 року, видана у Гонконзі нібито після проведення ребрендингу бізнесу, кажуть у НКЦПФР.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

"У мережі поширена практика, коли шахраї знаходять опубліковані ліцензії невідомих приватних компаній і підробляють їх", - відзначають у Нацкомісії.

Місцезнаходження і контактні телефони компанії на сайті проекту відсутні. З контактів вказано тільки посилання на месенджери, форма зворотного зв'язку й електронна пошта.

"Така анонімність для нібито успішної міжнародної інвестиційної компанії із 20-річним досвідом є однією з ознак шахрайства та спробою ввести в оману потенційних інвесторів. Крім того, перші згадки в мережі про компанію з 20 річним досвідом датовано кінцем березня 2020 року", - наголошується в повідомленні регулятора.

Крім того, Exlimited анонсує продаж подарункових сертифікатів, що мають ознаки облігацій (боргових цінних паперів). Компанія повинна звернутися до НКЦПФР для реєстрації випуску облігацій до початку продажів таких паперів інвесторам, але на сьогодні цього не було зроблено, підкреслює регулятор.

Читайте також: Золота піраміда: B2B Jewelry залучає гроші під 400%, і безкоштовно "продає" прикраси

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини